Виробництво

Товариство з обмеженою відповідальністю «НАТУРПРОДУКТИ» - сучасне м’ясопереробне підприємство європейського рівня, одне із провідних підприємств харчової промисловості в Україні.

Наша головна мета – виробляти продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості.

На протязі всього часу роботи ми постійно вдосконалюємось і прагнемо, щоб наша продукція викликала довіру, симпатію та любов у наших споживачів.

Основний вид діяльності підприємства – переробка м’яса та виробництво ковбас та м’ясних делікатесів.

В 2013 році в дію був введений новий сучасний м’ясопереробний комплекс. Загальна площа виробничих приміщень складає 2391м2, адміністративних -798м2. Для будівництва цього комплексу були залучені іноземні інвестиції, використані передові харчові технології та досвід. На підприємстві встановлено передове найсучасніше виробниче обладнання, яке відповідає всім вимогам та характеристикам, котрі встановлюється державними та міжнародними стандартами у галузі якості та безпечності харчових продуктів: ISO 9001, ISO 22000.

Підприємство забезпечене висококваліфікованим персоналом, який проходив навчання та стажування на кращих підприємствах України та Європи. На підприємстві працює близько 40 робітників, серед яких досвідчені фахівці і молоді спеціалісти.

Роботу підприємства організовано згідно вимог діючого законодавства України в галузі виробництва харчових продуктів. Підприємство має всі необхідні дозволи для здійснення своєї діяльності, забезпечено в повному обсязі холодильним та технологічним обладнанням. Державний контроль за роботою підприємства здійснюється фахівцями управління ветеринарної медицини Київської області.

Продукція підприємства регулярно (тричі на місяць) проходить експертні дослідження та повністю відповідає вимогам нормативних документів, що гарантує її споживчу якість та безпеку згідно ЗУ «Про безпечність та якість харчових продуктів».

Працюємо тільки на вітчизняній охолодженій м’ясосировині (не використовуємо замороженого та імпортованого м’яса, що підтверджується ветеринарними документами), що безумовно впливає на якість виготовленої продукції. Поставки сировини здійснюються із сільгосппідприємств Чернігівської та Київської областей.

В 2015 році ТОВ «Натурпродукти» було успішно проінспектоване та сертифіковане на право випуску органічної продукції міжнародною інспекцією «Органік Стандарт» (відповідно до Постанов Ради ЄС № 834/2007, 889//2008) та отримало відповідний євро-сертифікат за №14-01960b-07 (додається). В даний час наше підприємство успішно виробляє органічну продукцію на замовлення ПрАТ «Етнопродукт».

Головними споживачами нашої продукції є торгівельна мережа м. Києва та ряд дошкільних і шкільних закладів міста, урядові організації - Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, СБУ, МВС, а також мережа оздоровчих і лікувальних закладів (санаторії: ДП «Пуща-Озерна», «Україна», ДП санаторій «Конча-Заспа», «Жовтень» та інші). Також продукція, що виготовляється на нашому підприємстві, продається у мережах «Новус», «Велика кишеня», «ГудВайн»,   «Ашан» та інших.

Доставка продукції здійснюється власним автотранспортом (4 ізотермічних автомобілі „Газель” з холодильними установками).

Підприємство неодноразово приймало участь у міжнародних виставках досягнень виробників сільгосппродукції, регіональних виставках-ярмарках та нагороджувалось дипломами, грамотами та подяками керівництва міста та району.

На сьогодні асортимент виробляємої продукції включає близько 80 найменувань, серед яких традиційні, добре відомі споживачеві види продукції, що виробляються відповідно до ДСТУ (близько 80%) та розроблені за новими рецептурами ковбаси, шинки, копченості з новими смаковими якостями.

          

 

Підписатися на розсилку