Натурпродукти
Натурпродукти
Графік роботи
Години роботи
Київська обл., Бориспільський р-н, с. Глибоке, вул. Окружна, 25-Б
Отримайте наш прайс-лист
Товариство з обмеженою відповідальністю «НАТУРПРОДУКТИ» - сучасне м’ясопереробне підприємство європейського рівня, одне із провідних підприємств харчової промисловості в Україні.
В 2015 році ТОВ «Натурпродукти» було успішно проінспектоване та сертифіковане на право випуску органічної продукції міжнародною інспекцією «Органік Стандарт» (відповідно до Постанов Ради ЄС № 834/2007, 889//2008) та отримало відповідний євро-сертифікат за №14-01960b-07.
Підприємство розташоване в чистій екологічній зоні, спроектоване за європейськими стандартами, має найсучасніше обладнання світових брендів в галузі м’ясопереробки.
З метою забезпечення виконання европейських санітарних норм не має власного цеху забою (охолоджена м’ясосировина доставляється автотранспортом із господарств Львівської, Чернігівської та Житомирської областей). Не працюємо із замороженою сировиною. Підприємство сертифіковане за стандартом ISO 22000, є одним із небагатьох підприємств України, що виробляє органічну м’ясну продукцію.

Головні фахівці нашого підприємства – амбіційні спеціалісти з вищою освітою, здобуту у провідних вишах держави – НУХТі, НУБіПі.
Все це робить продукцію нашого підприємства конкурентоспроможною, вона відзначається високою якістю та користується заслуженим попитом у споживачів. Приєднуйтесь до нашого кола споживачів та оцініть нашу якість!

Родзинкою виробництва є виготовлення продукції виключно з охолодженої сировини, без використання штучних ароматизаторів, підсилювачів смаку та консервантів. Завдяки цьому наша продукція має неповторні природні смакові властивості та високу споживчу якість.

Наша головна мета – виробляти продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості.

Протягом всього часу роботи ми постійно вдосконалюємось і прагнемо, щоб наша продукція викликала довіру, симпатію та любов у наших споживачів.
На сьогодні асортимент виробляємої продукції включає понад 150 найменувань, серед яких традиційні, добре відомі споживачеві види продукції, що виробляються відповідно до ДСТУ (близько 80%) та розроблені за новими рецептурами ковбаси, шинки, копченості з новими смаковими якостями. Можемо виготовити продукцію на замовлення під вашим брендом.
Контакти
Зв'язатися
Тел. 067-324-97-35 info@natureproducts.com.ua
Адреса
08350, Київська область, Бориспільський р-н, с. Глибоке, вул. Окружна, 25Б
Соціальні мережі
Instagram +
Зателефонуйте нам